Виховна робота у шкільному підрозділі

/Files/images/Deti51.gif

Дитинство - це коли будь-які фарби яскравіші, коли дерева живіше і вище, а до небес можна дотягнутися рукою , коли один з твоїх друзів-уявний невидимка, коли ти боїшся вночі заглянути під ліжко, боячись "бабайки".

- Евеліна Хромченко

Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Педагогічний колектив стабільний. Багато педагогів працюють з дня відкриття дитячого саду, коли прийшли молодими фахівцями. Ми маємо цікаве поєднання – молоді, завзяті спеціалісти поруч з професійними, досвідченими педагогами.

В дошкільному підрозділі НВК №6 створено позитивний мікроклімат, умови дошкільного закладу намагаємося наблизити до домашніх. Це сприяє емоційному благополуччю дітей, створює у них почуття впевненості, спокою, так як дитячий сад – це другий рідний будинок дитини. А благополучний будинок – це фортеця, яка завжди захистить дитину від негараздів, тривог.

Модель

взаємодії працівників

дошкільного підрозділу

НВК №6

/Files/images/tab.png

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi