• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції
В.О.Сухомлинський був переконаний у тому, що

«…кожна школа повинна мати своє обличчя і свої звичаї, традиції, свої свята».

У школі, де склалися і живуть свої традиції, краще засвоюються норми поведінки, швидше утверджуються моральні та духовні принципи. Проходять роки, а вони живуть, примножуються новими поколіннями вчителів та учнів. Сьогодні важко уявити школу без наших свят: Масляниця, Урожаю, Птахів.

Улюбленим святом учнів НВК № 6 є свято Урожаю, яке проходить на початку вересня. Біля школи або в класах ставляться столи, а на них – коровай, печиво, пиріжки, яблука, груші, кавуни, виноград, мед. Звертаючись до вихованців, вчителі наголошують, що все прекрасне на Землі бере початок з колоска. Це свято виховує в учнів повагу до праці хлібороба, до рідної землі, отчого дому.

Масляна (Масниці, Масляниця, сирна неділя) - давньослов'янське свято начесть весняного пробудження природи. Християнська церква включилаМасляну у свій календар: масляний тиждень напередодні Великого посту(кінець лютого - початок березня за старим стилем), проте вона так і ненабула релігійного змісту.На Україні Масляна не мала такого широкого розмаху, як, приміром, уцентрально-россійських областях. Але й тут дорослі та молодь катились наконях, ходили в гості, влаштовували банкети у складчину.

Ми вирішили підтримати давню традицію. І кожен рік в НВК № 6 відзначаємо це свято!

Для зимуючих птахів залюбки виготовляють годівнички, спостерігають, як зимуючі птахи відвідують свої «їдальні». А в березні для учнів 1-6 класів проводиться свято Птахів.

В школі діє дружина юних пожежних "Вогник", факультатив "Юні журналісти", дружина ЮІД "Світлофорчик". Кожен учень нашої школи має можливість не тільки отримати знання, а й розкрити і розвивати свої таланти і можливості.

/Files/photogallery/DSCN2481.JPG

/Files/photogallery/DSCN2483.JPG

/Files/photogallery/DSCN0930.JPG

/Files/photogallery/DSCN1418.JPG

/Files/photogallery/DSCN1508.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi