Організація

навчально-виховного процесу

Єнакієвського-навчально-виховного комплексу № 6

Єнакієвської міської ради

На 01.09.2013 року НВК № 6 нараховує 20 класів, в яких навчається 502 учні. Навчання школярів відбувається української та російською мовами.

Початкових класів - 10. Для першокласників упродовж вересня-жовтня проводиться адаптаційний курс "Введення в шкільне життя", а для учнів 5-х класів у листопаді проходить вивчення адаптаційного періоду.

У школі працюють профільні класи :

- української філології 10-А клас

- математичний 11-А клас

Школа працює у п’ятиденному режимі в одну зміну.

Структура навчального року

Навчальний рік починається першого вересня і закінчується проведенням навчальних екскурсій у 1-4-х класах, навчальних екскурсій та практики у 5-8-х класах, 10-х класах, підсумковим оцінюванням навчальних досягнень учнів усіх класів та державною підсумковою атестацією випускників початкової, основної школи.

Для учнів початкових класів організовуються екскурсії на природу, на виробництво, суспільно-корисна праця (тривалістю не більше 3-х години на день).

Після закінчення навчальних занять проводиться навчальна практика для учнів 5-6-х класів - по 3 години на день, 7-8-х класів - по 4 години, 10-х класів - по 5 год.

У випускних 9-11-х класах після закінчення навчальних занять проводиться державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою :

І семестр - з 2 вересня по 27 грудня

ІІ семестр - з 13 січня по 30 травня

Протягом навчального року для учнів проводяться канікули :

осінні - з 28 жовтня по 01 листопада

зимові - з 30 грудня по 12 січня

весняні - з 24 березня по 28 березня

Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi